Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
niedziela, 19 stycznia 2014

Dziś w udało mi się zrobić zdjęcia diabełkom (zrobionym wg jakiegoś starego wzoru firmy EMS). Zrobiłam je jakieś cztery czy pięć lat temu, ale wtedy nie pomyślałam o zrobieniu zdjęć. Diablątka leżakują u znajomej i czekają na dobry czas czyli oprawę :)

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Przyszedł Nowy Rok, sporo znajomych różne postanowienia robi, a ja zamiast postanowień będę wykańczać robótki kiedyś tam zaczęte. Na pierwszy ogień pójdą te z pasków postępów, po prawej stronie :) I tak, o to drutowy cieniowany komin:

20:27, seductress
Link Komentarze (3) »
wtorek, 24 grudnia 2013

Wszystkim tu zaglądającym z okazji Świąt szczęścia, spokoju, cierpliwości i pokoju. Niech się darzy w Nowym 2014 Roku.

A przy okazji, poniżej zakończona bombka z SAL-a Magicznego:

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Za mną miesięczny remont i odcięcie od netu na dłuższy czas. A teraz święta, święta czyli sprzątanie i prezentów kupowanie. I tradycyjne problem z prezentem dla szwagra, bo to specyficzny człowiek ;) Tym razem dostanie do złożenia wieszadełko na klucze (których cyklicznie poszukuje). Jako,  że jest wielbicielem Gwiezdnych Wojen to będzie w tym klimacie. Pomysł zaczerpnięty z netu, niestety nie mogę znaleźć tej strony :/

Wersja ze Snowtrooperem:Wersja z Mandalorianinem:23:55, seductress
Link Komentarze (1) »
niedziela, 10 listopada 2013

Przyszedł czas na kolejną odsłonę miśków Archie projektu Margaret Sherry. Kolejne trzy żółciutkie misiaki poniżej (:

Hang on in there!

You're growing on me

 Bear Necessities

niedziela, 27 października 2013

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam wzór Cardinal Christmas Ball czyli wzór do Magicznego SALa świątecznego trochę się obawiałam, że praca nad nim bardzo nadszarpnie małe zasoby mojej cierpliwości. Okazało się jednak, że całkiem szybko praca posuwa się na przód - efekt poniżej.

wtorek, 22 października 2013

Ja jakoś nigdy nie potrafiłam robić tylko jednej rzeczy na raz, a im więcej ich było tym lepiej mi szło. Dlatego w "między czasie" robienia Magicznego SALa powstaje też kilka innych rzeczy. Jedną z nich jest obrazek z różowymi różami z magazynu The World of Cross Stitching nr 205 - lekki, łatwy i przyjemny. Efekt poniżej (:

niedziela, 06 października 2013

Dziś pierwsza odsłona Magicznego SALa świątecznego. Ja do swojej wersji wybrałam mulinę DMC 154 kolor very darg grape, bo musi być w odcieniu "jedynego słusznego koloru" ;) Materiał to chyba linda, ale nie jestem pewna na 100%.

Ponieważ oryginał w wymiarze 243x159 krzyżyków przeraził mnie swoją wielkością, to postanowiłam robić na pojedynczej nitce. Początkowe krzyżyki zrobione i moja bombeczka ma już kokardę.

niedziela, 29 września 2013

Porządkując nadmiar przydasiów, zrobionych i niezrobionych robótek znalazłam cztery obrazki firmy Heritage z serii Lili of the Valley. Są to dwa smoki Uguns i dwa z miśkami polarnymi. Niestety seria ta nie jest kontynuowana i nie znalazłam w sprzedaży pozostałych wzorów z tej serii, brakuj mi jeszcze smoka "Little Friend", jednego z miśkami i wszystkich z małą wiewiórką :( Btw jakby ktoś gdzieś widział te wzory to dajcie znać.

Hello

Butterflies

Hide And Seek

Make A Wish

wtorek, 24 września 2013

Nareszcie koty do mnie wróciły więc mogłam dokrzyżykować brakujące cztery :) Tak więc oficjalnie obrazek skończony. Moje koty nie są sygnowane "Wrocławianki 2003-2013", bo może komuś do gustu przypadną i znajdą nowy dom. Jak na razie lądują na dnie pudełka z innymi zrobionymi już rzeczami :)

Tagi: koty RR
21:59, seductress
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek