Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
niedziela, 28 czerwca 2015

Po mojej, już świętej pamięci babci, został koszyk robótkowy. I ja jako jedyna aktualnie dziergająca dostałam go w spadku. Niewiele tego było, ale między innymi moher, który o dziwo nie gryzie i ma ostry chabrowy kolor:

Tagi: mohair
21:05, seductress
Link Komentarze (1) »
niedziela, 31 maja 2015

Ostatnio z okazji przybycia zza oceanu rodzinki nie mam czasu na dłubanki... choć to trochę wymówka, bo tak na prawdę chyba cierpię od nadmiaru rzeczy do zrobienia/przeczytania/pomacania itp. itd. Nagromadziło mi się tego tyle, nie tylko robótki zaniedbuję, ale także blog. Zamiast pisać co nowego rękami kombinuję to cisza i pustka... Czas się chyba zastanowić co dalej, bo nie ładnie tak raz na miesiąc jakiś wpis zostawiać i to nie koniecznie robótkowy... Jakiś pomysł???

22:57, seductress
Link Komentarze (1) »
środa, 29 kwietnia 2015

Niby prosty, ale kosztował mnie sporo, bo... jak ja nie lubię robić na 14 :)

22:35, seductress
Link Komentarze (2) »
niedziela, 29 marca 2015

Choć do tego amerykańskiego święta jeszcze daleko, ale błądząc po necie wpadły mi w oko pewne obrazki firmy Artecy. Całą kolekcję można zobaczyć tu: Halloween Cross Stitch Patterns Mnie osobiście urzekły te cztery poniżej, muszę się przed zakupem tylko zdecydować, którą wersję chcę :)

P.S. Obrazek ze strony Artecy

Tagi: helloween
18:27, seductress
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 lutego 2015

Tagi: koty
21:42, seductress
Link Komentarze (1) »
niedziela, 18 stycznia 2015

Dobrze ponad pół roku temu powstał konik do kartki. Pokazałam jak wyglądał tuż po wyszyciu, a dziś mam możliwość pokazać jak został on zagospodarowany :)

Tagi: konik
14:23, seductress
Link Komentarze (1) »
wtorek, 06 stycznia 2015

Ha, mamy już 2015 rok więc śmiało mogę powiedzieć, że pierwszy raz (chyba) udało mi się dotrzymać choć jednego postanowienia noworocznego. Tak, cały rok poza robótkami "awaryjnymi" (czyli ubiegłoroczne śluby, narodziny itp.) wyrabiałam UFOki :) Nie udało mi się wszystkich skończyć, ale całkiem sporo zostało skończonych. Jeden z projektów - żurawinowa poduszka - ciągle jest w trakcie robótki, ale chyba jest ciut więcej niż pół zrobione (zdjęcie poniżej). Teraz czas by wymyśleć sobie jakieś nowe noworoczne robótkowe postanowienie ;)

Tagi: poduszka
20:24, seductress
Link Komentarze (3) »
środa, 10 grudnia 2014

Coś mi się tu ostatnio, na blogu zrobiło mało robótkowo i jakoś tak ogólnie pusto. Nie jest to spowodowane tym, że nic nie robię. Owszem coś dłubię cały czas, a że pierwszy raz w życiu udało mi się dotrzymać postanowienia noworocznego (jeszcze miesiąc;) ) nie powstało u mnie nic całkowicie nowego (wykluczając nagłe wypadku prezentów na śluby, wesela, chrzciny, urodziny). 

Ostatnio namiętnie dłubię celtycką poduszę, a że ma mnóstwo pojedynczych krzyżyków często "diabli mnie biorą" i odkładam robótkę na przeczekani. Muszę wykopać aparat to się pochwalę tymi maleńkimi postępami :) A po nowym roku... będę odpoczywać od UFOków i może wezmę się za jakiś wymarzony projekt, kto wie...

22:20, seductress
Link Komentarze (1) »
czwartek, 27 listopada 2014

Dziś odszedł wspaniały aktor. Znany niektórym tylko ze stworzenia postaci, która stała się moja pierwszą wielką Miłością filmową czyli Hansa Klossa. A innym z jego wielu pozostałych ról filmowych i teatralnych... [']

P.S. Nie interesują mnie jego zapatrywania polityczne, dla mnie pozostanie J-23, który zawsze już będzie nadawał...

P.P.S. Zdjęcie ze strony seriale.pl

20:48, seductress
Link Dodaj komentarz »
piątek, 31 października 2014
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek