Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
niedziela, 27 października 2013

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam wzór Cardinal Christmas Ball czyli wzór do Magicznego SALa świątecznego trochę się obawiałam, że praca nad nim bardzo nadszarpnie małe zasoby mojej cierpliwości. Okazało się jednak, że całkiem szybko praca posuwa się na przód - efekt poniżej.

wtorek, 22 października 2013

Ja jakoś nigdy nie potrafiłam robić tylko jednej rzeczy na raz, a im więcej ich było tym lepiej mi szło. Dlatego w "między czasie" robienia Magicznego SALa powstaje też kilka innych rzeczy. Jedną z nich jest obrazek z różowymi różami z magazynu The World of Cross Stitching nr 205 - lekki, łatwy i przyjemny. Efekt poniżej (:

niedziela, 06 października 2013

Dziś pierwsza odsłona Magicznego SALa świątecznego. Ja do swojej wersji wybrałam mulinę DMC 154 kolor very darg grape, bo musi być w odcieniu "jedynego słusznego koloru" ;) Materiał to chyba linda, ale nie jestem pewna na 100%.

Ponieważ oryginał w wymiarze 243x159 krzyżyków przeraził mnie swoją wielkością, to postanowiłam robić na pojedynczej nitce. Początkowe krzyżyki zrobione i moja bombeczka ma już kokardę.

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek