Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
niedziela, 29 września 2013

Porządkując nadmiar przydasiów, zrobionych i niezrobionych robótek znalazłam cztery obrazki firmy Heritage z serii Lili of the Valley. Są to dwa smoki Uguns i dwa z miśkami polarnymi. Niestety seria ta nie jest kontynuowana i nie znalazłam w sprzedaży pozostałych wzorów z tej serii, brakuj mi jeszcze smoka "Little Friend", jednego z miśkami i wszystkich z małą wiewiórką :( Btw jakby ktoś gdzieś widział te wzory to dajcie znać.

Hello

Butterflies

Hide And Seek

Make A Wish

wtorek, 24 września 2013

Nareszcie koty do mnie wróciły więc mogłam dokrzyżykować brakujące cztery :) Tak więc oficjalnie obrazek skończony. Moje koty nie są sygnowane "Wrocławianki 2003-2013", bo może komuś do gustu przypadną i znajdą nowy dom. Jak na razie lądują na dnie pudełka z innymi zrobionymi już rzeczami :)

Tagi: koty RR
21:59, seductress
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 września 2013

Od bardzo długiego czasu "chodzą" za mną miśki Archie. Ten cudny żółty, grubaśny misiek jest  autorstwa Margatret Sherry. Wzory były drukowane w brytyjskim magazynie CrossStitcher, w latach 2005-2006. Jak widać długo trwało zanim je wygrzebałam i odkurzyłam, choć chyba od zawsze chciałam je zrobić. Poniżej pierwsze trzy z całej serii, która liczy około 30 miśków.

Party on!

Stuck on you!

Chocolate makes my clothes shrink!

niedziela, 15 września 2013

Ha, jednak wcięło mnie gdzieś po drodze i trochę zaniedbałam bloga, ale już nadrabiam ;)

Za nami kolejne spotkanie Wrocławianek. Wróciła do mnie robótka jubileuszowa, zostanie pokazana jak tylko ją skończę (mam nadzieję, że nie będzie to trwało "jak zawsze" długo). Gdzieś tam między kawą, robótkami 0kruch pokazała mi świetnego SALa, na którego się zapisałam. SAL jest na blogu Realizacja Marzeń (z lewej strony jest obrazek z odnośnikiem bezpośrednio do SALa - tuż nad paskami postępu). Namawiam, może ktoś chętny, zapisy z tego co widziałam przedłużone do 20 września. Do wyszycia piękna bombka, taka jak na poniższym obrazku :)

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek