Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
poniedziałek, 21 maja 2012

Tak na prawdę to wczoraj powinna się pojawić kolejna część SALa, ale ponieważ złośliwość przedmiotów martwych górą i za nic nie mogę znaleźć zaczętej robótki i zachomikowanego z nią materiału utknęłam. /: W zamian za to kolejne wyzwanie, którego tematem było koło. W moim wykonaniu powstały filcowe podkładki pod kubki, szklanki, filiżanki (: Oryginalnie są dwustronne, czarno-fioletowe (by pasowały do reszty), a na zdjęciu wyszły jakieś takie bardziej granatowe:

 

W tak zwanym między czasie powstałą jeszcze jedna para kolczyków, która trafiła do mojej koleżanki z pracy - Asi. Dla niej dołożyłam fioletową łezkę:

czwartek, 10 maja 2012

Pochodziłam troszkę wkoło robienia biżutów z drutów (: Coś na zasadzie "chciałabym, ale się boję". W końcu nadziubałam oczek, troszkę mniejszych niż te, na których się uczyłam, ale taki miałam drut na nawijanie. I wzięłam się za kolejną próbę. Na początki myślałam, że będzie to kolejna bransoletka, a wyszły kolczyki. Pewnie przez moją niecierpliwość, bo chciałam już teraz natychmiast coś mieć (: Efekt na poniższych zdjęciach.

Zdjęcia takiej sobie jakości, ale zawsze obiecuję sobie, że poprawię, na spokojnie zrobię, a kończy się tym, że zapominam albo czasu nie mam.

Aaaa jedna ważna kwestia, już sklerotyczka bym ją pominęła. Bardzo dziękuję za miłe komentarze pod porzednimi postami. Bardzo miło mi się robi jak je czytam. Dziękuję (: 

poniedziałek, 07 maja 2012

Gdzieś latając między stronami na necie wpadła mi w oko sukienka. Więc zaczęły się poszukiwania, kto co i jak. Już wiem, że sukienka jest z wykroju Burdy nr 7352. Wiem nawet jak wygląda okładka z wykroju. Muszę jeszcze namierzyć jakieś miejsce gdzie mogę go nabyć (za Chiny Ludowe nie chce mi się kombinować z wykrojem, choć wygląda na łatwy) i nie będzie to Kanada, bo stamtąd nie chcą tu wysłać. A może ktoś wie, gdzie we Wro, Wawie lub Poznaniu mogę kupić pojedyncze wykroje Burdy? Aha, a sukienka i wykrój wyglądają tak:

18:59, seductress
Link Komentarze (8) »
czwartek, 03 maja 2012

Jakiś długi czas temu dla nowego synka kumpla (mały ma już prawie dwa lata) popełniłam miśka z serii Tatty Teddy. Synek zwany Frankiem dostał śpiącego misiaka z żółtą grzechotką. Po prostu Sweet Dreams...

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek