Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
niedziela, 29 kwietnia 2012

Dziś za mną kolejne fantastyczne warsztaty. Poprowadzone przez Michalinę z Ruchomej Pracowni. Spotkałyśmy się w kolejnym nowym dla mnie a jakże fajnym miejscu, w Instytucie Niezłych Sztuk  RamPamPamPam. Tym razem nauczyłam się trochę robienia decoupage na tkaninie. Pierwsza poszła pod pędzel torba, która została ozdobiona elementami w kolorze brązu:

Drugą rzeczą ozdobioną przeze mnie, była koszulka z H&M, która dostała dolną część piękne piwonie w jedynym słusznym kolorze (:

20:55, seductress
Link Komentarze (1) »
piątek, 20 kwietnia 2012

Przyszedł czas na kolejny obrazek z SALa. Tym razem świątecznie, dwie cudne kurki z pisankami wielkanocnymi. Wiem, że to już po świętach, ale mój syndrom niczym Herculesa Poirot, nie pozwolił mi na zmianę kolejności. Może byłby na święta, ale jakoś źle wyliczyłam i zaczęłam o 10 krzyżyków za nisko i się nie chciały zmieścić na przygotowanym kawałku materiału. Więc było prucia sporo, bo dłubnełam wszystko co było białą nicią i szarą.

Oryginalny obrazek Margaret Sherry:

A poniżej moje dłubanka:

I lewa kura z bliska:

czwartek, 19 kwietnia 2012

Swego czasu zakochana w zamkach Szkocji (wcale mi nie przeszło), pozwoliłam sobie dłubnąć jeden z najsłynniejszych, choć jak dla mnie zbyt romantycznie ujmowany (szczególnie na pocztówkach) Eilean Donan.

Mam nadzieję, że kiedyś osobiście dotargam się tam moimi koślawymi kulasami. Może nawet uda mi się zrobić jakieś zdjęcie. Choć pewnie nie takie piękne jak to zrobione przez Raya Wise:

 

00:57, seductress
Link Komentarze (1) »
sobota, 07 kwietnia 2012

Jako, że skręcona noga uziemiła mnie na dobre, a pani doktor kazała leżeć cały czas to wykluwają się kolejne drobiazgi. W tym kolejny obrazek z SALa, który w malowany wygląda tak:

W moim wykonaniu wygląda następująco:

W przybliżeniu ptaszek i tulipany różowe, choć może żółte byłby ładniejsze (ale staram się trzymać oryginału) (:

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek