Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
poniedziałek, 24 grudnia 2012

Aby stało się za dość tradycji wszystkim życzę: Szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia! Beczka wina, wiadro wódki by odgonić wszystkie smutki. Sto całusów na dodatek by smaczniejszy był opłatek! (:

piątek, 21 grudnia 2012

Maił być koniec świata. A tu nic... I zamiast zmniejszyć się kolejka "kiedyś to zrobię" to jeszcze się powiększyła o kolejne śliczności. A w między czasie powstały świąteczne ciasteczka. Cynamonowe i owsiane (dla odwiedzających mnie kochanych dziwnojadów).

22:11, seductress
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 grudnia 2012

Przyszedł czas na prezentację ostatniego obrazka z tegorocznego SALa. Jak przystało na tą porę roku jest to obrazek jak najbardziej związany ze świętami, a więc...

 

czwartek, 13 grudnia 2012

No i dopadł mnie przedświąteczny zakupoholizm. Tyle, że u mnie zamiast mikołajów i innych durnowatych rzeczy związanych z bożym narodzeniem rzuciło się na koraliki i dodatki do nich. Większość moich skarbów pochodzi ze sklepu Kuferek z Koralikami.

Mam nadzieję, że gdzieś między ruskimi bukwami znajdę choć odrobinkę czasu by je jakoś ładnie zużyć.

23:42, seductress
Link Komentarze (4) »
niedziela, 09 grudnia 2012

W sobotę byłam na kolejnych warsztatach w Kuferku z koralikami. Tym razem była to moja wymarzona wire wrappingowa bransoletka. Sposoby czyli co, jak i czym pokazywała nam AgataRuchomej Pracowni. I tak z wielu metrów miedzianego drutu powstało takie cudo jak poniżej na zdjęciach. Och, chce się więcej takiego plątania drutu (:

piątek, 07 grudnia 2012

Jakiś czas temu zrobiłam bransoletkę taką "w 3 minuty" z koralików-kulek zakupionych na kiermaszu świątecznym. Jest oczywiście w moich lubych kolorach czyli fioletowym, szarym i oliwkowo-zielonym.

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek