Elen handmeduje, a ponieważ przez gazetę pisuję jako Seductress niestety się podpisuje...
RSS
niedziela, 25 listopada 2012

Ha, i jakoś tak przy dłubaniu poduszki i grzebaniu w polsko-rosyjsko-angielskim słownictwie przegapiłam dzień publikacji kolejnego SALowego obrazka. Dziś nadrabiam i prezentuję przed ostatni.

wtorek, 13 listopada 2012

Na sobotnim spotkaniu Wrocławianek mimo panującej ciemności (no prawie) Renia pokazała mi jak robić za pomocą igły sznurek z koralików. To moja pierwsza udana próba. Wcześniej za pomocą żyłki wszystko tylko się plątało. Tu w akcji nitka tytanowa i koraliki toho 8.

Teraz muszę tylko nabyć nowe koraliki, też wielkości 8 by w końcu poćwiczyć i nie zapomnieć co i jak. Rany, a to już po urlopie i znów będzie kombinowanie z czasem (:

Tagi: koraraliki
13:49, seductress
Link Komentarze (3) »
wtorek, 06 listopada 2012

Chłodem powiewa za oknami, śniegiem sypie, deszczem kropi. No i jeszcze ten cudowny wiatr targający nieopatrznie rozpuszczonymi włosami. Chociaż jak człowiek cieplutko odziany to mu nic nie straszne. Więc powstają kolejne szale, szaliki, kominy, rękawiczki i... mitenki. Ha i tu pojawił się problem. Wpadły mi w oko dwie pary mitenek z moskiewskiego sklepu FriscoShop. Cena to 1500 rubli czyli na nasze jakieś 150 pln za parę. I tu mnie potrafiącą dziergać trafiło, bo niby czemu miałabym dać tyle kasy za coś co potrafiłabym sama zrobić. Choć serca za zwyczaj do mnie nie przemawiają to te są w jedynym słusznym kolorze (; Więc zamarzyły mi się podobne... Teraz muszę się nauczyć wrabiać kolory. Ciekawe o ile to trudniejsze od tych wszystkich moich warkoczy. Na drugiej parze wypatrzyłam ciekawy wzorek, ale nijak nie wiem jak go się robi, kolejna zagadka... Pewnie nie starczy mi cierpliwości i dociekliwości, a powstanie za to kolejna para z jakąś celtycką plecionką albo innymi przekładańcami... No cóż...

czwartek, 01 listopada 2012

Ups, coś się wysypało

Ups, coś się wysypało

Postępy robótkowe

Archie by Margaret Sherry (30 szt.)
Celtycka poduszka
Lickle Ted Red Baloon
Drutowa kamizelka z warkoczem "celtyckim"
Drutowy torba
Drutowy sweterek